Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w Instytucie Lingwistyki Stosowanej – 27.09.2018 r.

fot. Mirosław Każmierczak 51 ©Uniwersytet Warszawski

Zapraszamy wszystkich Wykładowców i Studentów na uroczystą inaugurację roku akademickiego w Instytucie Lingwistyki Stosowanej, która odbędzie się 27 września 2018 r. (czwartek) o godz. 9.30 w Auli (sala nr 1.008, I piętro) w budynku przy ul. Dobrej 55.

PROGRAM:

• Godz. 9:30 – spotkanie z Dyrekcją Instytutu, wykład inauguracyjny – Aula 1.008:
    • powitanie zebranych przez Dyrekcję Instytutu,
    • wykład inauguracyjny dr hab. Łucji Biel pod tytułem „Europejska wieża Babel – tłumacz w Unii Europejskiej”,
    • spotkanie z wicedyrektor ds. studenckich dr Anną Szczęsny, przedstawicielami Samorządu Studentów oraz opiekunami grup językowych.
  • Godz. 12:15 – spotkanie z Zarządem Samorządu Studentów UW w sprawie szkolenia z zakresu praw i obowiązków studenta – Aula 1.008.

Studia pierwszego stopnia

• Od godz. 13:15- wydawanie legitymacji w sekretariacie ds. studenckich, pok. 00.084 (parter).

Studia drugiego stopnia

• Od godz. 12:00- wydawanie legitymacji w sekretariacie ds. studenckich, pok. 00.085 (parter).

Opiekunowie grup językowych na I roku studiów licencjackich:

• język angielski – mgr Jan Wawrzyniak
  • język niemiecki – dr Krzysztof Drużycki
  • język francuski – dr Eryk Stachurski
  • język rosyjski – mgr Jekaterina Blizniuk-Biskup
  • język hiszpański – mgr Marta S. Pérez Diaz

Obecność na inauguracji jest obowiązkowa dla studentów I roku studiów licencjackich oraz tych studentów I roku studiów magisterskich, którzy wcześniej nie studiowali w ILS.

Indeksy oraz karty egzaminacyjne w wersji papierowej nie są obowiązkowe. W związku z tym, aby otrzymać indeks, należy złożyć podanie do sekretariatu do końca października i dokonać opłaty w wysokości 4 zł; konto dostępne jest po zalogowaniu na stronie https://usosweb.uw.edu.pl

Studentów I roku studiów licencjackich prosimy także o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi podziału grup i obowiązkowych rejestracji. Informacje znajdują się na stronie ILS www.ils.uw.edu.pl w zakładce Studia stacjonarne.

Informujemy ponadto, że obowiązkowe szkolenie biblioteczne powinni Państwo odbyć w trybie indywidualnym w BUW na I roku studiów. Informacje na temat szkolenia online znajdują się pod adresem: http://www.buw.uw.edu.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=116&Itemid=85