REKRUTACJA NA SEMESTR LETNI 2021/2022 – zapraszamy!

Poniżej najważniejsze informacje:

• aby wziąć udział w rekrutacji, należy założyć konto w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów https://irkmost.amu.edu.pl
  • w Systemie znajdziecie ofertę kierunków – śmiało korzystajcie z najróżniejszych filtrów – możliwe jest wyszukiwanie według klucza nazwy kierunku, stopnia studiów, Uczelni i wielu innych
  • po założeniu konta, wybraniu kierunku (kierunków), system wygeneruje dla Was podanie (wniosek), który należy wydrukować i podpisać
  • i teraz – bardzo ważna informacja! – z racji, że każda Uczelnia w odmienny sposób zorganizowała swoje funkcjonowanie w dobie ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa, prosimy zapoznać się z wytycznymi, które zostały przyjęte. W tym celu skontaktujcie się z Koordynatorem Programu z Waszej uczelni. Tutaj znajdziecie dane kontaktowe do poszczególnych Osób: http://most.amu.edu.pl/…/program-most/kim-sa-koordynatorzy

W ten sposób dowiecie się, jak dostarczyć podanie (na przykład przesłać skan mejlowo, umieścić je w skrzynce podawczej, dostarczyć osobiście itp.). I pamiętajcie, Uniwersytecka Komisja Kształcenia jest organem prowadzącym Program MOST – w jej imieniu odpowiadamy na Wasze pytania dotyczące kwestii regulaminowych, technicznych pomagamy rozwiązywać problematyczne kwestie, doradzamy. Jednak chcecie wyjechać na jedną konkretną Uczelnię i także jednej konkretnej Uczelni jesteście Studentami. A więc pytania dotyczące organizacji kształcenia, różnic programowych, obiegu dokumentów i inne, kierujcie zawsze do Koordynatorów Uczelnianych.

• i ostatnia kwestia, ale szalenia ważna Wyniki rekrutacji będą dostępne na Waszych kontach w Systemie IRK MOST.

Zapraszamy serdecznie do udziału w Programie oraz oczywiście odwiedzenia strony www.most.amu.edu.pl. Znajdziecie tam ogrom informacji dotyczących tego, kto może wyjechać na MOST, jakie są etapy rekrutacji czy kryteria kwalifikacji. Trzymajcie się zdrowo! Pozdrawiamy Was serdecznie!