Studia I stopnia – lingwistyka stosowana

Obecny program studiów:

Specjalność Przekład i technologie tłumaczeniowe prowadzona jest w dwóch językach obcych:

1. angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim jako języku B (pierwszym języku obcym) oraz
  2. angielskim, francuskim, hiszpańskim, japońskim, niemieckim, rosyjskim, szwedzkim, PJM (Polskim Języku Migowym) jako języku C (drugim języku obcym), przy czym japoński, szwedzki oraz PJM są językami studiowanymi od podstaw.

Zajęcia tej specjalności odbywają się w budynku przy ulicy Dobrej 55.

Pobierz plik pdf z programem studiów obowiązującym studentów, którzy rozpoczęli studia w roku akademickim 2019/2020.

Specjalność Terminologia i tłumaczenia specjalistyczne prowadzona jest w dwóch językach obcych:

1. angielskim, niemieckim, rosyjskim i włoskim jako języku B (pierwszym języku obcym) oraz
  2. angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim jako języku C (drugim języku obcym) – niemiecki, rosyjski i włoski może być językiem studiowanym od podstaw.

Zajęcia tej specjalności odbywają się w budynku przy ulicy Szturmowej 4.