Studia II stopnia – lingwistyka stosowana

Aktualny program studiów:

Specjalność Przekład i technologie tłumaczeniowe prowadzona jest w dwóch językach obcych:

1. angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim jako języku B (pierwszym języku obcym) oraz
  2. angielskim, francuskim, hiszpańskim, japońskim, niemieckim, rosyjskim, szwedzkim jako języku C (drugim języku obcym).

Zajęcia tej specjalności odbywają się w budynku przy ulicy Dobrej 55.
Pobierz program studiów tej specjalności, obowiązujący studentów rozpoczynających studia od r. ak. 2019/2020 – plik pdf.

Specjalność Tłumaczenia ustne prowadzona jest w dwóch językach obcych:

Zajęcia tej specjalności odbywają się w budynku przy ulicy Dobrej 55.

Specjalność Terminologia i tłumaczenia specjalistyczne prowadzona jest w dwóch językach obcych:

1. angielskim, niemieckim, rosyjskim i włoskim jako języku B (pierwszym języku obcym) oraz
  2. angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim jako języku C (drugim języku obcym).

Zajęcia tej specjalności odbywają się w budynku przy ulicy Szturmowej 4.

Poprzednie programy studiów: