Pracownicy ILS:

 

Pracownicy etatowi:

 

Doktoranci:

 

Wykładowcy współpracujący z Instytutem:

Wykładowcy współpracujący z ILS mogą wyznaczyć stałe godziny dyżurów lub spotykać się na konsultacje ze studentami po uzgodnieniu terminu przez e-mail. Jeśli nie zaznaczono inaczej, dyżury wykładowców współpracujących z ILS odbywają się w pokoju 1.048.

  • dr Grzegorz Buczyński: gbuczynski(at)uw.edu.pl
  • mgr Rafał Bukowicz: bukowicz(at)gmail.com
  • dr Krystyna Chomicz-Jung: k.chomicz-jung(at)uw.edu.pl
  • mgr Victoria E. Veiguela Pellitero: bocanoite(at)gmail.com
  • mgr Agnieszka Gadzała a.gadzala(at)wp.pl
  • mgr Małgorzata Horban: m.horban(at)uw.edu.pl
  • prof. Romuald Huszcza: rhuszczajp(at)yahoo.co.jp
  • mgr Andreas Jönsson: a.jonsson(at)uw.edu.pl
  • dr hab. Anna Just: a.just(at)uw.edu.pl
  • dr Zofia Kozłowska: z.kozlowska(at)uw.edu.pl
  • mgr Justyna Kreńska: jkrenska(at)gmail.com
  • prof. Anna Kukułka-Wojtasik: a.kukulka(at)uw.edu.pl
  • dr Joanna Lewińska: j.lewinska(at)uw.edu.pl; dyżur: piątki, 10.00-11.00, po wcześniejszym umówieniu przez e-mail
  • dr Ewa Maciejewska-Stępień: e.m.maciejewska(at)uw.edu.pl
  • mgr Barbara Maliszewska: b.maliszewska(at)op.pl
  • dr Piotr Michałowski: p.j.michalowski(at)uw.edu.pl
  • dr Mirosław Moczulski: m.moczulski(at)uw.edu.pl
  • mgr Joanna Osesik: joannaosesik(at)gmail.com
  • dr Julia Ostanina-Olszewska: jostanina(at)uw.edu.pl
  • mgr Agnieszka Piątek: apiatek(at)uw.edu.pl
  • mgr Danuta Przepiórkowska: d.przepiorkowska(at)uw.edu.pl
  • mgr Dominika Pyzowska: d.pyzowska(at)definition.waw.pl
  • mgr Joanna Ruszel: jruszel(at)yahoo.com
  • mgr Joanna Starzak-Leszczenko: leszczenko(at)gmail.com
  • mgr Aleksander Szojda-Pallado: poczta(at)tlumaczkonferencyjny.eu
  • mgr Joanna Torzewska: j.torzewska(at)gmail.com
  • mgr Justyna Ulaczyk: justyna.ulaczyk(at)gmail.com
  • dr hab. Magdalena Wasilewska-Chmura: m.wasilewska-c(at)uw.edu.pl
  • mgr Katarzyna Wilk: kwszkola(at)gmail.com
  • mgr Witold Woicki: witold.woicki(at)uw.edu.pl, pokój 00.099, tel. +48225526020
  • dr hab. Bartosz Wojciechowski: poczta(at)bartekwojciechowski.com
  • mgr Katarzyna Wojtak: ka.wojtak(at)uw.edu.pl
  • dr Andrzej Zombirt: a.zombirt(at)uw.edu.pl
  • mgr Anna Żalikowska: anna.zalikowska(at)gmail.com